top of page
 • Online B2B tedarikçi toplantılarına katılım ücretli midir?
  Online B2B tedarikçi toplantılarına katılımlar tamamen ücretsizdir. Bu etkinliğin hiçbir aşamasında sizden ücret talep edilmez.
 • Ücretsiz B2B toplantılara nasıl katılabilirim?
  “Etkinlik Takvimi”nden seçeceğiniz bir toplantı için veya “Katılım Formu” menüsünden talep formu oluşturabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrası ilgili personelimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçerek toplantı gün ve saati konusunda bilgi verecektir.
 • Online toplantılarda hangi yazılım kullanılmaktadır?
  Online B2B toplantılar görüntülü olarak Zoom programı ile gerçekleştirilmektedir. Toplantı tarih ve saatinden önce bilgisayar, tablet veya telefona kurulum yapıp ilgili ayarları yapmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda teknik destek için bize ulaşabilirsiniz.
 • Kaç adet üretici firma ile görüşme yapabilirim?
  Organizatör firma B2B toplantı sürecini 4 adet üretici firma ile yapılabilecek şekilde planlanmaktadır.
 • Toplantı süresi ne kadar?
  Toplantılar iki firmanın tanışması ve karşılıklı ihtiyaçların belirlenmesi amacıyla düzenlenmektedir. Bu nedenle her bir üretici firma için en fazla 15 dakikalık (4 üretici firma için en fazla 1 saat) B2B görüşmeler planlanmaktadır. Bu süreçte firmalar kendilerini ve ürünlerini tanıtmakla beraber sizin sorularınıza da cevap vermektedir. Data sonra detaylı görüşmeler için firmalar toplantı sırasında irtibat bilgilerini paylaşmaktadır.
bottom of page