top of page

Hakkımızda

Aprolink A.Ş. 

2006 yılında kurulan Aprolink A.Ş., uluslararası ticaret alanına odaklanan çok uluslu bir şirket haline gelmiştir.

 

Tayvan - Taipei merkez ofisine ek olarak Endonezya, Türkiye, Vietnam ve Çin’de aktif şubeleri bulunmakta olup diğer birçok ülkede bulunan partnerleri ile de uluslararası ticari faaliyetlerde bulunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren ithalatçı ve ihracatçı firma ağını genişletmeye devam eden Aprolink A.Ş., değerli iş ortakları ile “Online Uluslararası Tedarikçi Toplantıları” organize etmektedir. Günümüz salgın hastalıkları, ticaret üzerindeki olumsuz etkileri ve dünya çapındaki ekonomik sorunlara karşı bu çevrimiçi etkinlikler ile yeni ticaret kanallarının oluşturulması hedeflenmektedir.

 

Aprolink A.Ş., kaynaklarını ve değerli deneyimlerini biriktirmeye devam ederek, günden güne güçlenen bir yapı ile uluslararası pazara aktif olarak katılmaya devam edecektir. Çalışma mekanizmasındaki liderliği kurmayı, müşterilerimizin büyümesini sağlayabilmek için yüksek katma değer yaratmayı ve sürekli iş başarısına ulaşmayı hedefliyoruz.

Çin Uluslararası Ticareti Teşvik Konseyi (CCPIT)

1952 yılında kurulan Çin Uluslararası Ticareti Teşvik Konseyi (CCPIT), ulusal bir dış ticaret ve yatırım teşvik kuruluşudur.


CCPIT'in başlıca sorumlulukları arasında Çinli şirketlerin ticari ve ekonomik sergilere, forumlara, fuarlara ve diğer uluslararası konferanslara katılımını sağlayarak diğer ülkeler ile yeni ticaret kanallarının oluşturulması yer almaktadır.


CCPIT, dünya çapındaki ekonomik ve sosyal sorunlar nedeniyle zarar gören uluslararası ticaretin gelişebilmesi adına Çin’li üreticiler ile alıcılar arasında tamamen ücretsiz online konferanslar düzenlemektedir. Salgın hastalığın yanı sıra yüksek fuar, seyahat, sevkiyat ve konaklama giderlerine gerek kalmadan Çin’in en büyük üreticileri ile ticaretini geliştirmek isteyen firmalar arasında b2b – bire bir görüşmeler organize edilmektedir.
CCPIT aracılığı ile Çin üreticilerinin Türk alıcılar ile buluşmasını hedefleyen bu organizasyona katılım tamamen ücretsizdir. Amaç uluslararası yeni ticaret kanallarının uluşması amacıyla iki firmanın buluşmasını sağlamaktır.


Nasıl Çalışıyoruz?

  •  CCPIT online toplantılara ait sektör, tarih ve Çin’li üreticiler/katılımcılara listeler yayınlar.

  • Yayınlanan listeler ilgili firmalar ile paylaşılarak online görüşmelere katılım talepleri alınır.

  • Alınan görüşme talepleri Çin’deki üreticiler ile paylaşılarak net toplantı gün ve saati belirlenir.

  • Toplantı günü Çin firması ile alıcı arasında bire bir görüşme bağlantısı sağlanır. (Zoom vb.)

  • Alıcı talep ederse, toplantı zamanı yabancı dil bilen bir personelimiz tamamen ücretsiz olarak tercüme hizmet verecektir.

  • CCPIT’nin hizmeti ikili görüşmenin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasıyla son bulur.

 

CCPIT bu hizmetinden dolayı toplantıya katılan alıcıdan hiçbir konuda hizmet, üyelik, komisyon ve buna benzer konularda ücret talep etmez, hiçbir konuda sözleşme imzalatmaz ve gerçekleşebilecek ticaret ile ilgisi yoktur. Amacımız bir dijital fuar alanı mantığında iki firmanın tanışması, karşılıklı ticari bilgilerin paylaşılması ve olası yeni karlı ticaretlere vesile olmaktır.


Yeni ürün, güncel fiyat ve sektöre ait gelişmeleri direkt Çin’in en büyük ihracat firma yetkililerinden öğrenebilmeniz, yeni ticari şanslara sahip olabilmeniz amacı ile sizleri de ücretsiz b2b toplantılarımızda görmekten mutluluk duyarız.

banit.jpg

Global Network

FlTR.jpg

TÜRKİYE

Premier Kampüs Ofis. Gürsel Mah. İmrahor Cad. No:29/A Kat:4 Ofis:140 Kağıthane-İstanbul

Fltw.jpg

TAYVAN

No.12-7, Ln. 609, Sec. 5, Chongsin Rd., Sanchong Dist., New Taipei City 241, Taiwan

FlCN.jpg

ÇİN

1, Building 8, 1850 Creative Park, No.200, Fangcun Ave.E., Liwan District,Guangzhou,China

FlVN.jpg

VİETNAM

302 Hồ Thị Hương, Khu Phố 5, Phường Xuân An,Thị xã Long Khánh, Tỉnh Đồng Nai, Việt Nam

bottom of page